در حال بارگذاری ...
با انتخاب نمایش «راشومون» از گیلان؛

نمایش‌های صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند

۲۸ اثر منتخب از نمایش‌های رسیده به دبیرخانه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر طبق فراخوان، برگزیدگان جشنواره‌های تئاتر استان‌ها و مهمان در بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای این رویداد حضور دارند.

تئاتر گیلان/ به گزارش دریافتی از ایران تئاتر و به نقل از روابط عمومی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، آثار راه‌یافته به بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند.

بر اساس این گزارش، نمایش «راشومون» به نویسندگی و کارگردانی احسان عبدالملکی دارایی از رشت، از میان آثار متقاضی در بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر حضور دارد.

راشومون، ماجرای حمله راهزنی به یک تاجر و همسرش را از زاویه دید چهار نفر بیان می‌کند. روایتهایی ضد و نقیض که ذهن مخاطب را در یافتن حقیقت واقعه به چالش می‌کشد.

 در این نمایش به تهیه‌کنندگی حامد حصاری، محمد رسائلی، مهدی مخبری، پری‌سا قاسمی و پریا کاظمی بعنوان بازیگر نقش آفرینی می‌کنند. دیگر عوامل نمایش عبارتند از: تولید موسیقی توسط پیام یکتا با مشاوره فنی موسیقایی مسعود یکتا از خوانندگان سرشناس کشور، طراحی لباس‌های اثر بر اساس مبادی هندسه اوریگامی توسط راحیل علیزاده و سمیه علیزاده، مازیار شفیعی (عکاس)، وحید میری و نسیم صحرائی (گریم) و عوامل اجرایی حدیث رضایی، رها برنجکار، سعید علیزاده، الینا نگینی و نسترن صحرائی.

 

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافر آستانه 11 تا 21 بهمن 99 برگزار می‌شود. آدرس سایت جشنواره www.fitf.ir است.
نظرات کاربران