در حال بارگذاری ...

انزلی میزبان «شام آخر» شد

شیرین سامی «شام آخر» را به صحنه آورد.

 

به گزارش تئاتر گیلان، نویسنده و کارگردان نمایش در خصوص این اجرا گفت : نمایش با درون مایه طنز دارای تم اجتماعی و خانوادگی است و حول محور دروغ و خیانت می‌چرخد .

سامی با بیان این  که دروغ بنیان دوستی و خانواده را سست می‌کند اظهار داشت: هدف من از نوشتن و اجرای این نمایشنامه توجه دادن مخاطبان به اهمیت بخشش و گذشت و پرهیز از دروغ و خیانت است.

وی خاطرنشان کرد: این دومین نمایشنامه‌ای است که خودم نوشته و کارگردانی می‌کنم. نخستین نمایشی که به نویسندگی خود کارگردانی کردم مربوط به سال ۷۸ در جشنواره غدیر بود.

بازیگران نمایش «شام آخر» که طوبی رحمان‌نیا تهیه کننده آن است را شیرین سامی، مهسا تیزروی، رضا اسماعیلی، پویا علافی، فاطمه پور رحمت و پویا کشتکار دوست تشکیل می‌دهند.

طراح صحنه مصطفی غلامی، طراح نور و عکاس کیومرث خوش صفت، طراح پوستر الناز جعفری، گریم اسحاق افسرده هستند و غلامزاد، رمضانی نیا، مقدم و غریب پشت صحنه کمک می‌کنند.

سامی خاطرنشان کرد: نمایش با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، با یک سوم ظرفیت سالن برگزار می‌شود. فروش بلیت نیز در باجه انجام می‌شود .

شام آخر از ۲۳ تا ۳۰ بهمن ساعت ۱۸:۳۰  در آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی اداره ارشاد اسلامی انزلی واقع در غازیان خیابان معلم  روی صحنه می رود.
نظرات کاربران