در حال بارگذاری ...

پلاتوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر انزلی میزبان «پاپیچ» شد

نمایش «پاپیچ» در پلاتوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر انزلی به روی صحنه رفت

 به گزارش تئاتر گیلان، نمایش «پاپیچ»  کاری از آموزشگاه آزاد هنرهای نمایشی فریاد به نویسندگی و کارگردانی جواد لاله دوست در کارگاه نمایش (پلاتو) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به روی صحنه رفت.

محمد رسائلی، امیر دشتوایی و شقایق آقامحمدی در این نمایش ایفای نقش خواهند کرد. همچنین بهاره خوش پسند(دستیار کارگردان)، مبینا فدایی نژاد(منشی صحنه)، آسیه عسکرپور(مدیر صحنه)، دریا سید دوست(طراح پوستر)، علیرضا آبیاری و حسین قانع (ساخت دکور و دستیاران صحنه)، امیر دشتوایی(ساخت تیزر)، حسام فرجی  و کیومرث خوش صفت(عکس)، مبینا فدایی نژاد(امور تبلیغات و هماهنگی) دیگر عوامل این نمایش هستند.

در خلاصه نمایشنامه که در بروشور آورده شده، آمده است: دومین سالروز ازدواج سیاوش و نادیاست. هردو نفر درگذشته ازدواج ناموفق داشتند که منجر به طلاق شده. سیاوش از ازدواج اول پسری ۱۶ ساله به نام پویا دارد. به‌خاطر گذشته‌ی ناموفقی که سیاوش در خانواده داشته، حالا بشدت با نادیا و پویا اختلاف نظردارد و به بیماری پارانویا دچار شده و از طرفی نادیا بشدت دچار بیماری وسواسی است. این اختلافات، زندگی جدید این دو را تحت الشعاع قرار داده که به مرور، این زندگی هم متزلزل می‌گردد.

 

این نمایش با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی ستاد پیشگیری از گسترش و شیوع ویروس کرونا و ظرفیت حداکثر  30 نفر در هر اجرا و استفاده تماشاگران از ماسک  اجرا خواهد شد.

 

«پاپیچ» اجرای خود را از 26 بهمن آغاز و تا یکم اسفند 99 در پلاتوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندر انزلی ادامه خواهد داد.

علاقمندان جهت خرید یا رزرو بلیط به آموزشگاه آزاد نمایشی فریاد واقع در بندر انزلی خیابان مفتح شمالی مراجعه و یا با شماره تلفن های 44543866 و 09116494471 تماس حاصل نمایند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران