در حال بارگذاری ...

وحید درویشی با « کیفر یا خیلی خیلی خُصوصی» به صحنه رفت

گروه نمایش آژدهاک نمایش « کیفر یا خیلی خیلی خُصوصی» را به کارگردانی وحید درویشی به صحنه برد.

به گزارش تئاتر گیلان، نویسنده و بازیگر این اثر گفت: در این نمایش نیز همچون اثر پیشینِ گروه، خانم‌ها مرجان موسی‌نژاد و شیوا رجبی ایفای نقش می‌کنند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از:

موسیقی ، طراحی و ترکیب صدا: سجاد محمد زاده - غزال عبادی - ندا نقدی - مهراد نیکوکردار، پگاه عبدی(روابط عمومی) و هدی رسولی(طراح پوستر)

طراح و کارگردان این نمایش افزود: نمایش روانشناختی «کیفر یا خیلی خیلی خصوصی» داستان مهیجی است میان پرده‍‌های توهم تا واقعیت، با طراحی پیچیده در جزئیات که ساختار پازل مانند آن تداعی‌گر سنت درام‌های معمایی است. داستان نمایش در پنج صحنه متقاطع ، به زندگی و سرنوشت منحرفین روان‌پریش پرداخته است.

این نمایش از ۲ الی ۷ شهریور در آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرانزلی - ساعت 7 عصر اجرا خواهد شد.
مطالب مرتبط

«کیفر یا خیلی خیلی خصوصی» در رشت اجرا می‌شود

«کیفر یا خیلی خیلی خصوصی» در رشت اجرا می‌شود

به گزارش تئاتر گیلان، وحید درویشی نویسنده و بازیگر این اثر گفت: در «کیفر یا خیلی خیلی خصوصی» خانم‌ها مرجان موسی‌نژاد و شیوا رجبی ایفای نقش می‌کنند. دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: امیر محمد ...

|

با اجرایی دوباره

وحید درویشی «تانگوی شیطان» را به صحنه برد
با اجرایی دوباره

وحید درویشی «تانگوی شیطان» را به صحنه برد

به گزارش تئاتر گیلان، وحید درویشی نویسنده، طراح و کارگردان نمایش «تانگوی شیطان» با اعلام این خبر گفت: این نمایش که برگزیده‌ی جشنواره استانی بود، پس از ارزیابی، معرفی و انتخاب نهایی توسط هیات بازبین جشنواره ...

|

«تانگوی شیطان» به رشت می‌رود

«تانگوی شیطان» به رشت می‌رود

به گزارش تئاتر گیلان، وحید درویشی نویسنده، طراح و کارگردان نمایش «تانگوی شیطان» با اعلام این خبر گفت: این نمایش قرار است پس از اجرا در انزلی، در رشت هم برای علاقمندان به تئاتر اجرا شود.  

|

نظرات کاربران