در حال بارگذاری ...
 • پوستر دهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان رونمایی شد

  پوستر دهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان با حضور مسئولان، هنرمندان و اصحاب رسانه رونمایی شد.

  به گزارش تئاتر گیلان از روابط عمومی جشنواره تئاتر خیابانی شهروند، در مراسم نشست خبری و رونمایی پوستر دهمین جشنواره شهروند لاهیجان، فرماندار و معاون سیاسی فرمانداری لاهیجان ، مدیر کل و معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار لاهیجان، اعضای ستاد اجرایی جشنواره، جمعی از مدیران شهرستان، اصحاب رسانه و هنرمندان حضور داشتند.

  شهردار لاهیجان و دبیر دهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند در این جلسه گفت: ۱۶۸ اثر از ۲۵ استان به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که از این تعداد ۱۴۴ اثر در بخش مسابقه و ۲۴ اثر در بخش کودک شرکت کردند.

  مسعود کاظمی افزود: از ۷۰ شهرستان متقاضی حضور در جشنواره بودند که بیشترین آثار رسیده از گیلان ۳۱ اثر، تهران ۲۱ اثر، اصفهان ۱۹ اثر، کردستان ۱۷ اثر و کرمانشاه ۱۱ اثر به دبیرخانه ارسال شد.

  وی اضافه کرد: پس از بررسی داوران بازبین، ۱۴ کار در بخش مسابقه و ۵ کار کودک پذیرفته شدند.

  در پایان محمد علی صادق حسنی دبیر اجرایی دهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان هم گزارشی از روند برگزاری جشنواره و دبیرخانه ارائه کرد.

  دهمین جشنواره تأتر خیابانی شهروند در ۸ نقطه از سطح شهر لاهیجان با حدود ۹۰ اجرا در۳ روز با حضور داوران مطرح کشور از ۲۶ تا ۲۹ مرداد ماه سالجاری برگزار می‌گردد.
  مطالب مرتبط

  معاون هنری و امور سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان:

لاهیجان ظرفیت برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر را دارد
  معاون هنری و امور سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان:

  لاهیجان ظرفیت برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر را دارد

  معاون هنری و امور سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: شهرستان لاهیجان ظرفیت اجرای جشنواره تئاتر خیابانی شهروند در سطح ببن المللی را دارد. به گزارش تئاتر گیلان، سید امیر مصباح اظهار داشت: ...

  |

  نظرات کاربران