در حال بارگذاری ...
 • انجمن هنرهای نمایشی گیلان بررسی کرد؛

  فعالیت گروه‌های نمایش در سال‌های اخیر

  فعالیت گروه‌های ثبت شده نمایش استان گیلان بررسی شد

  به گزارش تئاتر گیلان، با حضور اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان، بهمن صادق‌حسنی، حسین گُلی و حدیث نیکرو و کارشناس تئاتر استان، اکبر صمدی‌نیا فعالیت گروههای ثبت شده نمایش استان بررسی شد.

  در فراخوانی که به همین منظور برای گروههای نمایش استان صادر شد، از آنان خواسته شد تا فعالیتهای نمایشی خود را در سال 96 و 97 به همراه مستندات لازم ارسال نمایند. اعضای انجمن پس از بررسی مدارک گروههای نمایش، تعدادی از گروهها را غیرفعال اعلام نمودند که برای بررسی و تایید نهایی به مرکز هنرهای نمایشی ارسال نمودند.

  بر اساس آئین‌نامه طرح استقرار گروههای نمایشی، تمامی گروههای ثبت شده موظف هستند حداقل سالی یک بار تولید نمایش داشته باشند. گروهها می‌بایست مدارک درخواستی را(اخبار منتشر شده‌ی فعالیت آنها در پرتال استانی) را به انجمن هنرهای نمایشی ارسال نمایند.

  فعالیت گروههای نمایش ثبت شده، فقط از طریق انتشار اخبار آنها در پرتال استانی است که مورد تایید مرکز هنرهای نمایشی قرار خواهد گرفت. گروههای نمایش، فعالیت‌های خود را با ارسال پوستر و تهیه خبر به نمایندگان پرتال استانی ایران تئاتر و یا لینک مربوطه که در صفحه استانی آورده شده، نسبت به انتشار اخبار خود اقدام می‌نمایند.
  نظرات کاربران