در حال بارگذاری ...
 • نیما جهان‌بین «بابک و غول خشکسالی» را به صحنه می‌آورد

  به گزارش تئاتر گیلان، «بابک و غول خشکسالی» آغازگر فعالیت‌های نمایشی استان گیلان در سال 97 شد. این نمایش موزیکال که کاری است از نیما جهان‌بین، برای گروه سنّی کودک و نوجوان تهیه شده است.

   

  در خلاصه‌ی این نمایش آمده است: « آب شهر به طور ناگهانی قطع شده است. همه مردم تشنه هستند. در اخبار اعلام می‌کنند که موجود عجیبی روی لوله سد نشسته و راه آب را بسته است. مادر بابک مریض شده است و به آب احتیاج دارد. بابک به سد می‌رود تا ببیند چه اتفاقی افتاده است تا زودتر به مادرش آب برساند. آقای شهردار وظیفه حل مشکل را به عهده دارد و می‌خواهد غول را نابود کند. بابک از او می‌خواهد تا در حل مشکل کمک کند و با اصرار فراوان آقای شهردار را راضی می‌کند. بابک پیشنهاد می‌کند که دکتری بیاید تا ببیند مشکل غول چیست، که ... »

   

  زهرا حامی خواه، مجتبی واشیان، مسعود منسومی، احمد مرزبان، شقایق مسکنی، علی تقوایی بازیگران «بابک و غول خشکسالی» و سارا وحدی، شیما برازنده عروسک‌گردانان این نمایش هستند.

   

  دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: مسعود منسومی(دستیار کارگردان)، ستاره افشون(منشی صحنه)، مسعود شکوری(مدیر تولید و صحنه)، غزاله جهان بین(طراح لباس)، نیما جهان‌بین و مسعود منسومی(طراح ماسک و دکور)، سعید غیاثی(روابط عمومی و تبلیغات)، شادی مهدی‌زاده(عکاس)، مهتاب طلا(نقاشی ماسک) و هاله دادخواه و روزبه غیاثی(دستیاران اجرا)

   

  «بابک و غول خشکسالی» از 18 تا 31 فروردین، ساعت 7 عصر در تماشاخانه استاد اکبر رادی واقع در خیابان سعدی رشت اجرا خواهد شد.

   
  نظرات کاربران