در حال بارگذاری ...
 • نشست هیات رییسه انجمن نمایش استان گیلان برگزار شد

  به گزارش تئاتر گیلان، نشست هیات رییسه انجمن نمایش استان گیلان با گروههای نمایشی با حضور دکتر فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و کارشناس نمایش این اداره برگزار شد.

  در این نشست ابتدا وحید محبوب بشری رییس انجمن نمایش گزارشی از برنامه‌های آتی انجمن به حاضرین ارایه دادند. همچنین وی گزارشی از سیمنار سراسری مسولان انجمن نمایش در تهران در خصوص شورای نظارت بر نمایش و چگونگی واگذاری مجتمع‌های فرهنگی هنری به حاضرین ارایه داد.
  محبوب بشری همچنین در خصوص برنامه‌های انجمن برای تبدیل کردن مجتمع سردارجنگل به تاترشهر سخن گفت و از مدیرکل درخواست نمود پیگیر نامه سرگشاده انجمن نمایش به استاندار گیلان در این خصوص باشد.
  در این جلسه، مریم نجاتی کارشناس نمایش استان در خصوص مباحث قانونی شورای نظارت توضیحاتی به حاضرین ارائه دادند و از اعضای شورا برای همکاری صادقانه تشکرنمودند.

  در ادامه‌ی نشست، دکتر فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن ابراز علاقه از سپردن کارهای نمایش به انجمن از همه گروهها خواستند برای تحقق اهداف با انجمن همکاری کنند.
  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص چالش های مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا(ص) و مجتمع سردارجنگل برای حاضرین توضیحاتی دادند.

  در انتهای جلسه آیین نامه داخلی انجمن جهت مطالعه به گروه ها داده شد.
   
  مطالب مرتبط

  «امپرسیون جیغ‌ بنفش» در گیلان به صحنه می‌رود

  «امپرسیون جیغ‌ بنفش» در گیلان به صحنه می‌رود

  به گزارش تئاتر گیلان؛ «امپرسیون جیغ بنفش» روایتگر زندگی آدم‌هایی است که با دردها و رنج‌های روزمره دست و پنجه نرم می‌کنند. در توضیح نمایش آمده است: «مردگان اهمیت خود را نزد ما ...

  |

  نظرات کاربران