در حال بارگذاری ...
 • نشست هیات رییسه انجمن نمایش استان گیلان برگزار شد

  به گزارش تئاتر گیلان، نشست هیات رییسه انجمن نمایش استان گیلان با گروههای نمایشی با حضور دکتر فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و کارشناس نمایش این اداره برگزار شد.

  در این نشست ابتدا وحید محبوب بشری رییس انجمن نمایش گزارشی از برنامه‌های آتی انجمن به حاضرین ارایه دادند. همچنین وی گزارشی از سیمنار سراسری مسولان انجمن نمایش در تهران در خصوص شورای نظارت بر نمایش و چگونگی واگذاری مجتمع‌های فرهنگی هنری به حاضرین ارایه داد.
  محبوب بشری همچنین در خصوص برنامه‌های انجمن برای تبدیل کردن مجتمع سردارجنگل به تاترشهر سخن گفت و از مدیرکل درخواست نمود پیگیر نامه سرگشاده انجمن نمایش به استاندار گیلان در این خصوص باشد.
  در این جلسه، مریم نجاتی کارشناس نمایش استان در خصوص مباحث قانونی شورای نظارت توضیحاتی به حاضرین ارائه دادند و از اعضای شورا برای همکاری صادقانه تشکرنمودند.

  در ادامه‌ی نشست، دکتر فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن ابراز علاقه از سپردن کارهای نمایش به انجمن از همه گروهها خواستند برای تحقق اهداف با انجمن همکاری کنند.
  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص چالش های مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا(ص) و مجتمع سردارجنگل برای حاضرین توضیحاتی دادند.

  در انتهای جلسه آیین نامه داخلی انجمن جهت مطالعه به گروه ها داده شد.
   
  مطالب مرتبط

  نگاهی به فعالیت‌های تئاتری استان گیلان

  نگاهی به فعالیت‌های تئاتری استان گیلان

  به گزارش روابط عمومی تئاتر گیلان، سال 96 سالی پر بار برای فعالیتهای گروههای تئاتر گیلان بود. گروههای نمایش با وجود مشکلات مالی، کمبود سالن و ... آثار خود را به صحنه بردند و تلاش نمودند تا مردم را با سالن‌های تئاتر ...

  |

  «بارگاه سلیم خان» در بخش فضای باز هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران

  «بارگاه سلیم خان» در بخش فضای باز هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران

  به گزارش تئاتر گیلان، هیات انتخاب بخش فضای باز متشکل از آزاده انصاری، سینا ییلاق‌بیگی و سامان خلیلیان، ۳۱ اثر (۱۶ نمایش متعلق به تهران و ۱۵ نمایش از شهرهای دیگر کشور) را طی روزهای ۷ تا ۹ تیر، به صورت زنده یا در ...

  |

  حضور پررنگ گروههای گیلان در جشنواره تئاتر مریوان

  حضور پررنگ گروههای گیلان در جشنواره تئاتر مریوان

  طرح و ایده های برگزیده بخش های آزاد و آیینی سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان معرفی شدند.   هیات انتخاب طرح و ایده سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان متشکل از ...

  |

  «مراسم قطع دست در اسپوکن» در رشت اجرا می‌شود

  «مراسم قطع دست در اسپوکن» در رشت اجرا می‌شود

  به گزارش تئاتر گیلان، فرشید شعبان‌زاده نمایش «مراسم قطع دست در اسپوکن» اثر مارتین مک دونا را به صحنه خواهد برد. داستان این نمایش درباره قاتلی روان پریش و سالخورده است که در ۱۷ سالگی دست چپش به ...

  |

  «موش دُم‌بریده» به صحنه می‌رود!

  «موش دُم‌بریده» به صحنه می‌رود!

  به گزارش تئاتر گیلان، با حمایت واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری گیلان و توسط گروه تئاتر بهمن، نمایش موزیکال «موش دم‌بریده» نوشته‌ی زنده‌یاد پیروز رفیعی و کارگردانی بهمن جهان‌طلب اجرا خواهد شد.

  |

  نظرات کاربران