در حال بارگذاری ...
 • رشت به استقبال «مریخ، عندالمطالبه» می‌رود

  «مریخ، عندالمطالبه» اولین تجربه‌ی کارگردانی آذرنگ در رشت به روی صحنه می‌رود

  هادی آذرنگ از هنرمندان عرصه نمایش استان در اولین تجربه‌ی کارگردانی خود، «مریخ، عندالمطالبه» نوشته مهدی صالحیار نویسنده‌ی جوان آذربایجان شرقی را در رشت به روی صحنه می‌برد.

   

  به گزارش تئاتر گیلان، در خلاصه‌ی این نمایش آمده است که: جعفر برای تامین مهریه‌ی مینو (همسرش) که سفر به مریخ هست به دردسر می‌افتد و به ناچار سفینه‌ای قلابی ساخته و سعی می‌کند که به مینو بقبولاند که این همان وسیله‌ای هست که قرار است اورا به مریخ ببرد که با ورود نابهنگام الیزا (مادر جعفر) نقشه‌های او بهم می‌خورد و...

   

  مرتضی زینل، مهسا نقیبی، طوبی رحمان نیا و هادی آذرنگ در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

   

  «مریخ، عندالمطالبه» از  ۸  الی ۱۳ مردادماه جاری از ساعت ۷ عصر در سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا(ص) رشت اجرا خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  «کنت داراکولا» در سنگر به روی صحنه رفت

  «کنت داراکولا» در سنگر به روی صحنه رفت

  نمایش «کنت داراکولا» نوشته روزبه قیاثی و به کارگردانی مصطفی غلامی استاد سرایی، با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت در محل سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری بخش سنگر به صحنه رفت.

  |

  اجرای «آخرین بازی» در رشت

  اجرای «آخرین بازی» در رشت

  نمایش «آخرین بازی» نوشته زنده یاد محمود استاد محمد به کارگردانی هادی آذرنگ از تاریخ ٦ تا ١٢ مردادماه ٩٧ در تماشاخانه اکبر رادی رشت اجرا می‌شود.

  |

  خواب، با چشمان باز

  خواب، با چشمان باز

  یادداشتی بر نمایش «خواب برهنه برف» نوشته‌ی رضا گشتاسب کارگردان: میلاد حسن‌نیا بازیگران: منوچهر امیری، مصطفی ذرعی، مینا رضایی، فاطمه قادری، شکوفه آقاجان نژاد تاریخ اجرا: 9 الی 17 آذر 1396

  |

  سیامک صفری با «لامبورگینی» به رشت می‌آید

  سیامک صفری با «لامبورگینی» به رشت می‌آید

  به گزارش تئاتر گیلان؛ نمایش «لامبورگینی» یک‌شب از زندگی دو نفر را با نگاهی به مضامین اجتماعی و تضاد میان افراد نشان می‌دهد .در حقیقت چند پدیده اجتماعی همچون مسئله گور خواب‌ها ، حادثه پلاسکو و  مشکلات ...

  |

  دانش آموختگان با «نسبیت خاص» می‌آیند

  دانش آموختگان با «نسبیت خاص» می‌آیند

  مونولوگِ «نسبیت خاص»، کاری از گروه تئاتر دانش آموختگان سمپاد رشت و همکاری آموزشگاه هنرهای نمایشی افرا به کارگردانی سمانه زندی‌نژاد و نویسندگی و بازیِ بهار کاتوزی از دوشنبه 18 اردیبهشت، ساعت 19 در سالن رحمدل مجتمع خاتم‌الانبیا اجرا می‌شود.

  |

  لیلی رشیدی با «اسم» در رشت

  لیلی رشیدی با «اسم» در رشت

  نمایش «اسم» که توسط آموزشگاه آزاد هنرهای نمایشی افرا و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد استان گیلان اجرا می‌شود عنوان نمایش برگزیده انجمن منتقدین خانه تئاتر را از آن خود کرده است.

  |

  با اثری از نادر برهانی مرند از امروز رشت میزبان

«تهران زیر بال فرشتگان» است!
  با اثری از نادر برهانی مرند از امروز رشت میزبان

  «تهران زیر بال فرشتگان» است!

  نمایش «تهران زیر بال فرشتگان» به کارگردانی اکبر صمدی نیا با متنی از نادر برهانی مرند از ٢٣ الی ٢٨ بهمن ماه جاری از ساعت ١٩ در سالن شهید انصاری مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا (ص) رشت به روی صحنه می‌رود.

  |

  نظرات کاربران