در حال بارگذاری ...
 • اولین جلسه جشنواره استانی تئاتر گیلان برگزار شد

  به گزارش تئاتر گیلان، اولین جلسه‌ی مقدماتی برگزاری سی‌امین جشنواره‌ی استانی تئاتر گیلان با حضور معاون هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، کارشناس مسئول تئاتر استان و اعضای انجمن نمایش گیلان برگزار شد.

  اعضای انجمن هنرهای نمایشی گیلان طی نشستی با معاون هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان خواهان توجه بیشتر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برای کمک به برگزاری جشنواره استانی تئاتر گیلان شدند.

   

  در این جلسه که با حضور مریم نجاتی کارشناس مسئول تئاتر استان، فاطمه فروتن مسئول دبیرخانه جشنواره و اعضای انجمن هنرهای نمایش گیلان آقایان وحید محبوب‌بشری، بهمن صادق‌حسنی و حسین گُلی برگزار شد، وحید محبوب‌بشری رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان گیلان با مهم خواندن برگزاری جشنواره استانی تئاتر، خواهان کمک و مساعدت بیشتر اداره‌کل در برگزاری هرچه بهتر این جشنواره شد. وی ضمن گلایه از عدم پرداخت بموقع جوایز برگزیدگان جشنواره در سالهای پیش، خواستار تخصیص بموقع اعتبار جشنواره از سوی مراجع ذی‌ربط شد.

   

  معاون هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان نیز در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از همراهی و پیگیری اعضای انجمن هنرهای نمایش گیلان، واگذاری امور تئاتر را به هنرمندان مهم دانست و تاکید کرد که انجمن هنرهای نمایشی گیلان نقش مهمی را باید در برگزاری جشنواره‌های تئاتر ایفا کند.

  حسین ابراهیمیان در این جلسه ضمن قول مساعد برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره تئاتر گیلان، از اعضای حاضر در جلسه خواست تا برنامه‌های خود را برای برگزاری این جشنواره ارائه نمایند.

   

  سی‌امین جشنواره استانی تئاتر گیلان شهریور ماه امسال برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  طی نشست خبری امروز

احکام مدیران دفاتر انجمن هنرهای نمایش شهرستان‌های گیلان اهدا می‌شود
  طی نشست خبری امروز

  احکام مدیران دفاتر انجمن هنرهای نمایش شهرستان‌های گیلان اهدا می‌شود

  به گزارش تئاتر گیلان، در این نشست ضمن اعلام برنامه‌های آینده‌ی انجمن، اسامی مدیران دفتر عروسکی، کودک، دانشجویی و پژوهش انجمن نمایش استان گیلان معرفی می‌شوند و نتیجه رایزنی‌ها و جلسات در خصوص سالن‌های ...

  |

  در دیدار اعضای شورا با هنرمندان مطرح شد:

تسهیلات تشویقی برای سرمایه گذاران بخش فرهنگی
  در دیدار اعضای شورا با هنرمندان مطرح شد:

  تسهیلات تشویقی برای سرمایه گذاران بخش فرهنگی

  در گیلان مخاطب تئاتر زیاد داریم و این نتیجه تلاش گروه های انجمن نمایش و تئاتر است اما نیازمند همکاری مسئولان فرهنگی شهر برای ارتقای سخت افزاری هستیم/شورا با مصوباتی تسهیلات تشویقی برای سازندگان بخش خصوصی در حوزه فرهنگی دارد.

  |

  نظرات کاربران