در حال بارگذاری ...
 • لیلی رشیدی با «اسم» در رشت

  نمایش «اسم» که توسط آموزشگاه آزاد هنرهای نمایشی افرا و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد استان گیلان اجرا می‌شود عنوان نمایش برگزیده انجمن منتقدین خانه تئاتر را از آن خود کرده است.

  به گزارش تئاتر گیلان،‌ نمایشنامه‌ی این اجرا توسط ماتی و دو لاپورت و الکساندر دولاپتولیر نوشته شده است و شهلا حائری مترجم این اثر است.

   

  انتخاب اسم برای کودکی که هنوز به دنیا نیامده باعث برملا شدن رازها و تسویه حسابهای شخصی خانوادگی می‌شود. اینکه اسم کودک آدولف باشد و یادآور هیتلر مخوف و تعصب‌های که در نهایت منجر به باز کردن اسرار نهفته ای می‌شود که…

   

  لیلی رشیدی، محمدحسن معجونی، بهدخت ولیان، رضا بهبودی و سعید چنگیزیان بازیگران این نمایش هستند. مشاور کارگردان و طراح صحنه و نور در این نمایش محمدحسن معجونی، مدیر پروژه محمد عاقبتی، طراح لباس مهرنوش شاه‌حسینی، انتخاب موسیقی پویا پور‌امین، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز پریسا گودرزی، دستیار طراح صحنه شای‌لان عشایری و ساخت تیزر به عهده سهراب شاه‌محمدلو است.

  همچنین مهرداد هنرمند به‌عنوان مدیر هماهنگی، سبا غروی مدیر تولید و سید فرزام حسینی مشاور رسانه‌ای این نمایش در رشت هستند.

   

  «اسم» یک کمدی خانوادگی است که اولین بار سال ۹۴ در تهران روی صحنه رفت و با استقبال زیاد تماشاگران، هنرمندان و منتقدان روبه‌رو شد و لیلی رشیدی جایزه اجرای برگزیده دوم از سوی انجمن منتقدین تئاتر و محمدحسن معجونی جایزه بهترین بازیگر مرد به انتخاب انجمن بازیگران تئاتر را دریافت کرد.

   

  نمایش «اسم» ۲۴ الی ۲۹ فروردین ساعت ۲۰ در مجتمع فرهنگی خاتم‌الانبیا به روی صحنه می‌رود.
  مطالب مرتبط

  سیامک صفری با «لامبورگینی» به رشت می‌آید

  سیامک صفری با «لامبورگینی» به رشت می‌آید

  به گزارش تئاتر گیلان؛ نمایش «لامبورگینی» یک‌شب از زندگی دو نفر را با نگاهی به مضامین اجتماعی و تضاد میان افراد نشان می‌دهد .در حقیقت چند پدیده اجتماعی همچون مسئله گور خواب‌ها ، حادثه پلاسکو و  مشکلات ...

  |

  دانش آموختگان با «نسبیت خاص» می‌آیند

  دانش آموختگان با «نسبیت خاص» می‌آیند

  مونولوگِ «نسبیت خاص»، کاری از گروه تئاتر دانش آموختگان سمپاد رشت و همکاری آموزشگاه هنرهای نمایشی افرا به کارگردانی سمانه زندی‌نژاد و نویسندگی و بازیِ بهار کاتوزی از دوشنبه 18 اردیبهشت، ساعت 19 در سالن رحمدل مجتمع خاتم‌الانبیا اجرا می‌شود.

  |

  نظرات کاربران