در حال بارگذاری ...
 • «سلطان مار» به رشت آمد

  «سلطان مار» نمایش برگزیده جمهوری آذربایجان در سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فجر ایران در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا (ص) رشت به روی صحنه می رود.

   به گزارش تئاتر گیلان، «سلطان مار»، نمایش برگزیده جمهوری آذربایجان در سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فجر ایران، در سالن شهید انصاری مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا (ص) رشت روی صحنه می‌رود.  این نمایش نوشته بهرام بیضایی است و کارگردانی آن را خیرالله تقیانی پور برعهده دارد.

   آموزشگاه سینمایی سیمرغ با همکاری و اجرای گروه نمایش دولتی درام لنکران جمهوری آذربایجان و با مجوز رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت نمایش «سلطان مار» (ایلان سولطان) را در رشت روی صحنه می‌برد.

   نمایش «سلطان مار» از تاریخ ۱۱الی ۱۶آذرماه ساعت ۱۹در سالن شهید انصاری مجتمع خاتم الانبیاء(ص) رشت اجرا می شود.

   سرپرستی گروه را توفیق حیدرآوا برعهده دارد و ایلقار علی‌او موسیقی این نمایش را ساخته است، طراح صحنه و پوستر این نمایش طرلان صادق او است.

   
  مطالب مرتبط

  رادی میزبان بیضایی می‌شود

نمایشنامه‌خوانی آثار استاد بهرام بیضایی در تماشاخانه‌ی رادی
  رادی میزبان بیضایی می‌شود

  نمایشنامه‌خوانی آثار استاد بهرام بیضایی در تماشاخانه‌ی رادی

  به گزارش تئاتر گیلان، تماشاخانه‌ی رادی در دومین برنامه‌ی خود میزبان منتخبی از آثار استاد بهرام بیضایی می‌شود. روابط عمومی و امور هنری این تماشاخانه جدول اجرایی هفته‌ی نمایشنامه خوانی را بدین ترتیب اعلام ...

  |

  «خاطرات هنرپیشه‌ی نقش دوم» به صحنه می‌رود

  «خاطرات هنرپیشه‌ی نقش دوم» به صحنه می‌رود

  به گزارش تئاتر گیلان، نمایش «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» نوشته‌ی استاد بهرام بیضایی به کارگردانی زهرا صدری به روی صحنه می‌رود.   «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» درباره‌ی دو مرد ...

  |

  نظرات کاربران