در حال بارگذاری ...
 • «سلطان مار» به رشت آمد

  «سلطان مار» نمایش برگزیده جمهوری آذربایجان در سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فجر ایران در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا (ص) رشت به روی صحنه می رود.

   به گزارش تئاتر گیلان، «سلطان مار»، نمایش برگزیده جمهوری آذربایجان در سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فجر ایران، در سالن شهید انصاری مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا (ص) رشت روی صحنه می‌رود.  این نمایش نوشته بهرام بیضایی است و کارگردانی آن را خیرالله تقیانی پور برعهده دارد.

   آموزشگاه سینمایی سیمرغ با همکاری و اجرای گروه نمایش دولتی درام لنکران جمهوری آذربایجان و با مجوز رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت نمایش «سلطان مار» (ایلان سولطان) را در رشت روی صحنه می‌برد.

   نمایش «سلطان مار» از تاریخ ۱۱الی ۱۶آذرماه ساعت ۱۹در سالن شهید انصاری مجتمع خاتم الانبیاء(ص) رشت اجرا می شود.

   سرپرستی گروه را توفیق حیدرآوا برعهده دارد و ایلقار علی‌او موسیقی این نمایش را ساخته است، طراح صحنه و پوستر این نمایش طرلان صادق او است.

   
  مطالب مرتبط

  «مراسم قطع دست در اسپوکن» در رشت اجرا می‌شود

  «مراسم قطع دست در اسپوکن» در رشت اجرا می‌شود

  به گزارش تئاتر گیلان، فرشید شعبان‌زاده نمایش «مراسم قطع دست در اسپوکن» اثر مارتین مک دونا را به صحنه خواهد برد. داستان این نمایش درباره قاتلی روان پریش و سالخورده است که در ۱۷ سالگی دست چپش به ...

  |

  نگاهی به فعالیت‌های تئاتری استان گیلان

  نگاهی به فعالیت‌های تئاتری استان گیلان

  به گزارش روابط عمومی تئاتر گیلان، سال 96 سالی پر بار برای فعالیتهای گروههای تئاتر گیلان بود. گروههای نمایش با وجود مشکلات مالی، کمبود سالن و ... آثار خود را به صحنه بردند و تلاش نمودند تا مردم را با سالن‌های تئاتر ...

  |

  «موش دُم‌بریده» به صحنه می‌رود!

  «موش دُم‌بریده» به صحنه می‌رود!

  به گزارش تئاتر گیلان، با حمایت واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری گیلان و توسط گروه تئاتر بهمن، نمایش موزیکال «موش دم‌بریده» نوشته‌ی زنده‌یاد پیروز رفیعی و کارگردانی بهمن جهان‌طلب اجرا خواهد شد.

  |

  «پیش از بمباران» در رشت به صحنه می‌رود

  «پیش از بمباران» در رشت به صحنه می‌رود

  به گزارش تئاتر گیلان، «پیش از بمباران» که یکی از نمایشنامه‌های مجموعه‌ی «نمایشی برای تو» نوشته محمد رحمانیان است،  اقتباسی است گیلکی از نمایشنامه‌ی‌ (پیش از ناشتایی) یوجین اونیل که در رشت ...

  |

  نظرات کاربران