در حال بارگذاری ...
 • بازگشت کیوان خسرومرادی با «نویسنده»

  به گزارش تئاتر گیلان؛ کیوان خسرومرادی نویسنده، کارگردان و بازیگر مشهور رشت در تازه‌ترین کار خود در اثری به نویسندگی و کارگردانی محمد رستم‌زاد به نام «نویسنده» بازی می‌کند.

   

  در خلاصه‌ی نمایش آمده: «بدترین اتفاقی که ممکنه واسه کسی بیفته اینه که گمشده‌ای داشته باشه، امید به پیدا شدنش می‌تونه باعث شه خودتون و گم کنید ...».

   

  دیگر عوامل گروه عبارتند از:

  امیر جادوسخن(مشاور کارگردان)، غزل نوحی(دستیار کارگردان، برنامه ریز و طراح لباس)، محمد بصارتی(منشی صحنه)، محمد رستم‌زاد(طراح صحنه)، آریان پوررضایی(موسیقی) و آرمان نظری(روابط عمومی و تبلیغات)

   

  «نویسنده» از ٣ اسفند، ساعت ١٨:٣٠ در پلاتوی خانه کوچک نمایش شهرداری رشت اجرا خواهد شد.

   
  مطالب مرتبط

  نقد همایون علی آبادی بر نمایش «بر پیکری نبردی رو به خاموشی است»

مدآ با اهتمام به نگرش ویژه‌ خسرو مرادی
  نقد همایون علی آبادی بر نمایش «بر پیکری نبردی رو به خاموشی است»

  مدآ با اهتمام به نگرش ویژه‌ خسرو مرادی

  خسرو مرادی مسلط و سوار بر مرکب پی کردۀ تئاتر مدرن اجرائی کاملاً آنارشیستی بر صحنۀ ماه آورده است که در جای خود حائز اهمیت است/کارگردان کوشیده حتی گیله‌مردان عزیز را از قلم نیانداخته و طبیعت سبز گیلان را هم در کار خود دخیل ساخته که خوش است.

  |

  «پیش از صبحانه» در رشت به صحنه رفت

  «پیش از صبحانه» در رشت به صحنه رفت

  به گزارش تئاتر گیلان؛ نمایش «پیش از صبحانه» کاری از گروه تئاتر کادوسی‌ها به نویسندگی یوجین اونیل و کارگردانی کیوان خسرو‌مرادی  در پلاتو اکبر رادی مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) شهرستان رشت اجرا ...

  |

  «گاس» در رشت به صحنه می‌رود

  «گاس» در رشت به صحنه می‌رود

  نمایش «گاس» کاری از گروه تئاتر فوژان به کارگردانی فرشاد یاری با متنی از عباس عبداله زاده در رشت  روی صحنه می رود.   این نمایش در روزهای ۱۱، ۱۲ و ۱۳ آبان ماه ساعت  هر روز ...

  |

  نظرات کاربران