در حال بارگذاری ...
به کارگردانی شهاب الدین حسین پور

رشت میزبان «یک زندگی بهتر» می‌شود

نمایش «یک زندگی بهتر» به کارگردانی شهاب الدین حسین پور به مدت سه شب در شهر رشت به صحنه می‌رود.

به گزارش تئاتر گیلان،  «یک زندگی بهتر» که در فضایی سورئال با بازی‌های رئالیستی روایت می‌شود، قصه‌ی خانواده‌ای است که تحت فشار شدید مالی قصد دارد از موقعیت ویژه پدر سوءاستفاده کند. این نمایش اثر برگزیده‌ی سی و سومین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر با موضوع اجتماعی و همچنین اثر برگزیده برنده جایزه طراحی صحنه، طراحی موسیقی، نمایشنامه نویسی و کارگردانی از جشنواره سی و سوم تئاتر بین‌المللی فجر است.

 

خسرو شهراز، شمسی صادقی، سامان دارابی، سارا رسول زاده، مجید نوروزی بازیگران این اثر نمایشی هستند. این نمایش نوشته مسعود هاشمی نژاد است که با دراماتورژی محمد امیریاراحمدی و کارگردانی شهاب الدین حسین پور به صحنه خواهد رفت.

 

«یک زندگی بهتر» به تهیه‌کنندگی مرتضی یکرنگ‌طلب و احسان خوش‌سیرت در روزهای ۲۷، ۲۸ و ۲۹ دی ماه در دو نوبت زمان اجرایی ساعت 18 و 20 در سالن شهید انصاری مجتمع فرهنگی- هنری خاتم‌الانبیاء(ص) شهر رشت اجرا می‌شود.
مطالب مرتبط

اولین جلسه هم افزایی دوره دیدگان تئاتر شورایی در رشت برگزار شد

اولین جلسه هم افزایی دوره دیدگان تئاتر شورایی در رشت برگزار شد

به گزارش تئاتر گیلان؛ عصر بیست و پنجم بهمن ماه  توسط استاد علی ظفر قهرمانی‌نژاد از بنیانگذاران تئاتر شورایی و محمود فرضی‌نژاد، مسئول تئاتر خیابانی استان گیلان نخستین جلسه هم‌افزایی دوره دیدگان تئاتر شورایی ...

|

«امپرسیون جیغ‌ بنفش» در گیلان به صحنه می‌رود

«امپرسیون جیغ‌ بنفش» در گیلان به صحنه می‌رود

به گزارش تئاتر گیلان؛ «امپرسیون جیغ بنفش» روایتگر زندگی آدم‌هایی است که با دردها و رنج‌های روزمره دست و پنجه نرم می‌کنند. در توضیح نمایش آمده است: «مردگان اهمیت خود را نزد ما ...

|

نظرات کاربران