در حال بارگذاری ...
از امشب توسط گروه تئاتر جهش

«دوباره اون آهنگ رو بزن سم» اجرا می‌شود

به گزارش تئاتر گیلان، گروه تئاتر جهش، نمایش «دوباره اون آهنگ رو بزن سم» را به کارگردانی نیکی بنی‌اسدی اجرا خواهد کرد.

نانسی زنی است شاد و رها که از زندگی مشترکش با الن خسته شده و دیگر تاب رابطه زناشویی اش با الن را ندارد.الن که یک منتقد سینمایی است و برای چند مجله کار می کند، شیفته ی نانسی است و تحت تاثیر این مشکلات به یک شخصیت عصبی بدل شده که زندگی اش بدون مصرف قرص اسپرین ممکن نیست. این زوج در طی زندگی خسته کننده ی خود حتی رابطه ای درخور یک زن و شوهر واقعی هم نداشتند و این یک نواختی از یک سو برای الن جذاب و راضی کننده و از سویی دیگر برای نانسی کسل کننده و منفور است.
این روند الن را به مردی بدل کرده که در توهمات خود با هامفری بوگارت که یکی از شخصیت های فیلم شاهین مالت است و در سکانس اول نمایش نیز پخش می شود صحبت می کند.در این مکالمات الن مدام در خود و رویایی تکراری از روند زندگیش با نانسی غرق شده و تمام لحظات را با بوگارت مرور یا پیش بینی می کند.

این قسمتی از داستان نمایش «دوباره اون آهنگ رو بزن سم» نوشته وودی آلن است که قرار است توسط نیکی بنی اسدی در تماشاخانه هامون اجرا شود.


نمایش «دوباره اون آهنگ رو بزن سم» ساعت 19 روزهای ٢۴ تا ٢٩ دی ماه ٩۶ در تماشاخانه‌ی هامون روی صحنه می‌رود.
مطالب مرتبط

«همه دزدها که دزد نیستند» در رشت به صحنه می‌رود

«همه دزدها که دزد نیستند» در رشت به صحنه می‌رود

به گزارش تئاتر گیلان،‌ بابک تیزهوش کارگردان نمایش « همه دزدها که دزد نیستند » درباره‌ی این نمایش گفت:  یک دزد وارد خانه معاون شهردار شده و در هنگام دزدی، معاون شهردار با جولیا معشوقه‌ی پنهانی‌اش به ...

|

نظرات کاربران